Motor Temizleme ve Koruma Sistemi

Araçların motorunun çalışma düzenine etki edecek katran gibi etmenlerin temizlenmesi, kirlerin yüzeyde tutulması ve oksidasyon engellenir. Motor cilası ile motor parlatılır ve motor koruma altına alınır.

Leke ve Kir Önleme

Otomobillerin koltukları kir ve lekelere karşı koruma altına alınır. Çevre ve insan sağlığına zarar vermediği gibi koltuk kumaşlarında da herhangi bir renk atma sararıp solmaya sebep olmaz.

Çizik Giderme

Boya yüzeylerinde ki kılcal çizikler yüzeyin temizliği ile tamamen giderilir. Çizik giderme uygulaması araçlara ilk günkü görünümünü showroom parlaklığı kazandırır.

Detaylı İç Temizlik

Araçların tabandan tavana, bagajdan havalandırma ızgaralarına kadar tüm yüzeylerde işlem yapılır. Araçların iç hacimleri pis koku ve bakterilerden arındırılarak hijyenik bir ortam sağlanır.

Lastik ve Jant Bakımı

Lastik üzerinde birikmiş fren balata tozları, yağ, çevreden kaynaklanan kirlilik vb. gibi olumsuz durumlar jant bakım ürünleri ile giderilir.

Boya Parlatma Ve Koruma

Otomobilinizin yüzeyindeki boya zaman içerisinde yıpranmaktadır. Boya parlatma ve koruma sistemleriyle araçlarda uzun süreli canlı parlak bir görünüm ve koruma altına alınmış bir boya yüzeyi sağlamaktadır.

Cam Filmi

Cam filmi herşeyden önce can güvenliğiniz için çok önemlidir, olası bir kaza durumda cam kırılsada dağılmadan tek parça halinde kalır ve cam kırıklarından sebep yaralanmaları engeller.